XXXVIII Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas Kėdainiuose, 2018 m.

Kėdainiuose, vykusiame XXXVIII Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionate Marijampolės klubas „Tauras” komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą, antri Jurbarko „Progresas”, treti Šiaulių „Fit house” sportininkai. Varžybose dalyvavo daugiau nei 70 atletų iš 30 šalies klubų.

Tarp marijampoliečių pirmąsias vietas iškovojo Renatas Suleimanovas (vyrų „physique” iki 179 cm), kuris vėliau tapo ir absoliučiu šios kategorijos nugalėtoju, Egidijus Letkauskas (kultūrizmas iki 85 kg), Martyna Binderytė (moterų Figūra),  antrąsias vietas Regimantas Sinkevičius (physique iki 179 cm), Deividas Gūžys ir Gedvydas Norkevičius (abu klasikinis kultūrizmas), Andrius Talačka ir Martyna Benderytė (Poros), trečiąsias Tomas Bendoraitis (kultūrizmas iki 95 kg), Arūnas Vaikšnora (veteranų kultūrizmas), Neringa Gorelė (Wellness), Vitalijus Smackis (klasikinis kultūrizmas), Darius Kirvela (physique) penktąsias Jelena Gavrilova (Bikinis), Monika Rudytė (Wellness), šeštąsias Indrė Balevičiūtė (kūno fitnesas) ir Vytas Jusas (physique). Tarp finalininkų nepateko Aurelija Laurinavičienė (kūno fitnesas).

Tarp trenerių pirmuoju pripažintas Rinaldas Česnaitis.

Diena prieš vykusiose Jaunimo, naujokų ir veteranų pirmenybėse, taip pat triumfavo klubo „Tauras” jaunieji sportininkai.
Pirmąsias vietas pelnė Kristina Chilčenkaitė (kūno fitnesas iki 23 m),kuri vėliau tapo ir merginų absoliučia nugalėtoja, bei Deividas Bagdonas (Fit „Model), ir Vilus Bartišius (kultūrizmas iki 16 m/ tr. Greta Malinauskienė)
Antrąsias Edvinas Maksimovas(Naujokų kultūrizmas), Deividas Bosas (kultūrizmas iki 18 m), trečiąsias Ema Burevičienė (naujokių kūno fitnesas), ketvirtąsias Mantvydas Morozas (klasikinis kultūrizmas – 23 m), Tadas Čeponis (kultūrizmas iki 23 m), Laura Stalinkevičiūtė (Bikinis iki 23 m), Gintarė Kauneckienė (Naujokių kūno fitnesas), Gabija Smilgevičiūtė (Bikinis – 23 m), Eimantas Omilijonas (naujokų kultųrizmas), Donata Jasinskienė (naujokių Bikinis) tarp finalininkų nepateko.