Atviros kultūrizmo ir fitneso pirmenybės Vilniuje, 2013 m.

Vilniuje, vyko atviros kultūrizmo ir fitneso pirmenybės, kur pirmąją komandinę vietą iškovojo „Tauro” sportininkai. Absoliučiais šių varžybų nugalėtojais tapo Vilma Šalaševičiūtė (kūno fitnesas) ir Mindaugas Giedris (kultūrizmas). Pirmąsias vietas iškovojo Dainius Matulionis (jaunimo kultūrizmas), Karolis Šarkauskas (naujokų kultūrizmas), Laura Klimavičienė (bikinis iki 165 cm), Vytautas Teresevičius (klasikinis kultūrizmas). Antrąsias: Deimantė Slivinskaitė (jaunimo kūno fitnesas), Sonata Ilijonskienė (veteranių kūno fitnesas), Darius Bukšnaitis (veteranų kultūrizmas), Greta Lebedeva (bikinis iki 165 cm), Tomas Bendoraitis (kultūrizmas iki 85 kg), trečiąsias Gintarė Burdulytė (jaunimo kūno fitnesas), Edgaras Gladas (jaunimo kultūrizmas), Jūratė Vitkauskaitė (naujokių kūno fitnesas), Aleksiejus Riazancevas (veteranų kultūrizmas), Indrė Burlinskaitė (bikinis virš 165 cm), tarp trenerių pirmas Rinaldas Česnaitis.