Sportininkai dalyvavę Europos ir pasaulio čempionatuose

Sportininkai iškovoje čempionų vardus bei prizines vietas Tarptautiniuose varžybose
Pasaulio čempionatuose
  1. Ingrida Blagušauskaitė (kūno fitnesas, 2008 m. / auksas)
  2. Elena Stasiukynienė (moterų kultūrizmas, 2009 m. / bronza)
  3. Alina Čepurnienė (figūra, 2014 m./ bronza)
  4. Tomas Bendoraitis (klasikinis kultūrizmas, 2014 m./ sidabras)
  5. Alina Čepurnienė ( Figūra, 2015 m./ auksas)
  6. Daiva Žuvaitienė ( kūno fitnesas, 2016 m./ bronza)
  7. Renatas Suleimanovas ( Figūra, 2016 m./ bronza)
  8. Marius Arlauskas ( klasikinis kultūrizmas, 2016 m./ bronza)
Pasaulio taurėje
  1. Vilma Šalaševičiūtė (kūno fitnesas, 2010 m. / bronza)
Pasaulio jaunimo čempionatuose
  1. Giedrius Abeciūnas (fitnesas, 2006 m. / sidabras)
  2. Kristina Karaliūtė (kūno fitnesas, 2006 m. / bronza)
  3. Brigita Večerskaitė (kūno fitnesas, 2009 m. /bronza)
Pasaulio veteranų čempionatuose
  1. Elena Stasiukynienė (2011 m. / auksas)
  2. Elena Stasiukynienė (2010 m. /sidabras)
  3. Margarita Charaim (2012 m. / sidabras)
  4. Elena Stasiukynienė (2012 m. / bronza)
Europos čempionatuose
  1. Elena Stasiukynienė ir Darius Minkevvičius (mišrios poros, 2008 m. / auksas)
  2. Tomas Bendoraitis (klasikinis kultūrizmas iki 175 cm, 2014 m. /auksas)
  3. Alina Čepurnienė ir Vytautas Teresevičius (mišrios poros, 2013 m. / sidabras)
  4. Alina Čepurnienė (1013 m. / bronza)
  5. Tomas Bendoraitis (klasikinis kultūrizmas, 2014 m./ auksas ir absoliutus nugalėtojas)
  6. Alina Čepurnienė ( figūra , 2015 m./ auksas ir absoliuti nugalėtoja)
  7. Daiva Žuvaitienė ( kūno fitnesas, 2016 m./ bronza)
  8. Renatas Suleimanovas ( figūra, 2016 m./ sidabras)
  9. Daiva Varnelienė ( kūno fitnesas, 2017 m./ bronza)
Europos žaidynėse
  1. Kristina Jankauskaitė (fitnesas, 2007 m. / bronza)
Europos jaunimo čempionatuose
  1. Rytis Janulevičius (klasikinis kultūrizmas, 2010 m. /auksas)
  2. Algirdas Kubilius (fitnesas, 2010 m. / auksas)
  3. Giedrius Abeciūnas (fitnesas, 2005 m. /sidabras)
  4. Dainius Matulionis (klasikinis kultūrizmas, 2013 m. /sidabras)
  5. Rūta Juknelytė (kūno fitnesas per 163 cm, 2009 m. /bronza)
  6. Edgaras Gladas (kultūrizmas iki 75 kg, 2016 m./ auksas)
  7. Linas Petraitis (figūra, 2016 m./ sidabras)
  8. Tomas Kairys (klasikinis kultūrizmas, 2017 m./ auksas)
Europos veteranų čempionatuse
  1. Elena Stasiukynienė (2008 m. /sidabras)
  2. Ekena Stasiukynienė (kultūrizmas, 2012 m. / bronza)
  3. Margarita Charaim (kūno fitnesas, 2012 m./ auksas ir absoliuti nugalėtoja)

 

Sportininkus paruošė treneris Rinaldas Česnaitis