30 – oji Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurė Tauragėje, 2020 m.

Tauragės kultūros rūmuose, vyko 30 – oji Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurė, kurioje pirmąją vietą iškovojo Marijampolės klubo ,,Tauras” komanda, aplenkusi antroje vietoje likusią Šiaulių ,,Fortūna” ir trečioje Kauno ,,Kūno kultas” komandas.

Puikiai pasirodę Tauro” sportininkai iškovojo net 9 aukso medalius.

Vaikinų kultūrizmo absoliučios (iki 23 metų ) kategorijos nugalėtoju tapo Laurynas Čižinauskas, kuris vėliau tapo ir absoliučiu varžybų nugalėtoju vaikinų tarpe. Jaunimo Bikini absoliučioje kategorijoje pirmą kartą startavusi Goda Butaitė iškovojo šeštąją vietą.

Vyrų klasikinio kultūrizmo absoliučios kategorijos nugalėtoju tapo Marius Šileika, antras Ignas Geryba, šeštas Viktoras Blažys, tarp klasikinės figūros sportininkų antrąją vietą iškovojo Laurynas Čižinauskas.
Moterų kūno fitneso kategorijoje 1-ąją vietą iškovojo Julita Ciunytė, kuri pirmąja pripažinta ir kūno fitneso kategorijojė +35 metai, antra šioje kategorijoje Martyna Binderytė.

Vyrų kultūrizmo absoliučioje kategorijoje 3-ąją vietą iškovojo Andrius Talačka, kuris pirmavo ,tarp šios kategorijos veteranų, ketvirtas tarp kultūristų Tomas Tamelis.

Moterų ,,Wellness” kategorijoje 1-ąja tapo Julija Jusienė, 2-ąja Inga Bakučionienė , 3-ąja Irma Sprainaitytė. Tarp Bikini kategorijos atstovių startavusi, Augustė Andrijauskaitė į finalį šešetuką nepateko.
Fit Model absoliučioje kategorijoje Kristina Mickienė iškovojo 2-ąją vietą.

Vyrų Figūra absoliučioje kategorijoje 3-ąją vietą iškovojo Edvinas Tuinyla, 4-ąją Vytas Jusas o raumeningos figūros kategorijoje startavęs Donatas Rapšas tapo nugalėtoju.

Moterų Figūra kategorijos nugalėtoja pripažinta Alina Čepurnienė, trečiąja Martyna Binderytė.

Mišrių porų kategorijos nugalėtojais pripažinti Alina Čepurnienė ir Marius Šileika, antri tarp šios kategorijos sportininkų Julita Ciunytė ir Andrius Talačka.

Tarp trenerių, geriausiu pripažintas ,,Tauro” klubo vyriausiasis treneris Rinaldas Česnaitis.

30 - oji Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurė Tauragėje, 2020 m.

30 – oji Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurė Tauragėje, 2020 m. „Tauro” komanda, Lietuvos taurės nugalėtoja komandinėje įskaitoje.