IFBB Europos Jaunimo, veteranų, moterų ir vyrų čempionatai Ispanijoje, 2020 m.

Europos čempionato sidabro ir bronzos medalių laimėtojai Julita Ciunytė ir Andrius Talačka

Ispanijoje (Santa Suzanoje) vyko IFBB federacijos Europos Jaunimo, veteranų, moterų ir vyrų čempionatai, kuriuose varžėsi ir trys klubo ,,Tauras” sportininkai, atstovaudami Lietuvos rinktinę, kurią sudarė 20 sportininkų.

Puikiai tokio lygio varžybose debiutavo klubo ,,Tauras” atstovai Julita Ciunytė ir Andrius Talačka, kurie tapo Europos mišrių porų absoliučios kategorijos vicečempionais. Dar vieną medalį Lietuvai laimėjo ,,Tauro” sportininkas Andrius Talačka, kuris iškovojo bronzos medalį vyrų kultūrizmo kategorijojė per 90 kg.. Per žingsnį iki medalio liko Edvinas Tuinyla, kuris vyrų Figūra kategorijoje iki 179 cm iškovojo ketvirtąją vietą o moterų kūno fitneso kategorijoje virš 163 cm startavusi Julita Ciunytė pateko į finalą, kur pelnė penktąją vietą.

Visus minėtus sportininkus treniruoja klubo ,,Tauras” vyriausiasis treneris Rinaldas Česnaitis, kuris yra ir Lietuvos rinktinės vyr.treneris, bei Tarptautinės kategorijos teisėjas.