IFBB pasaulio moterų fitneso, vyrų bei moterų „physique” ir porų čempionatas Lenkijoje, 2016 m.

2016 m. lapkričio mėn. 11-14 dienomis, Lenkijos mieste Bialystoke, vyko IFBB pasaulio moterų fitneso, vyrų bei moterų „physique” ir porų čempionatas. Lietuvos rinktinės pagrindą sudarė Marijampolės klubo „Tauras” sportininkai, kurie varžėsi su 50 pasaulio šalių atstovais. Pasaulio čempionato bronzą iškovojo Daiva Žuvaitienė, kuri moterų kūno fitneso rungties iki 158 cm kategorijoje pasipuošė bronzos medaliu. Toje pačioje kategorijoje tik virš 168 cm ūgyje startavusi Daiva Varnelienė liko per žingsnį nuo finalinio šešetuko ir tarp 25 dalyvių iškovojo 7- ąją vietą.

Nedaug tą dieną iki medalio pritrūko Renatui Suleimanovui, kuris vyrų „physique” kategorijoje iki 170 cm iškovojo ketvirtąją vietą, bet po dopingo kontrolės rezultatų, anuliavus pirmos vietos nugalėtojo Portugalijos sportininko rezultatą, Renatas tapo bronzos medalio laimėtoju, o Linas Petraitis kategorijoje virš 181 cm tarp 30 dalyvių liko šešioliktas, kaip ir Evelina Žiogienė startavusi kūno fitneso kategorijoje iki 163 cm.