Klubas „Tauras” devinta kartą iš eilės, geriausias Lietuvoje

Julita Ciunytė R.Česnaitis Alina Čepurnienė

Julita Ciunytė, R.Česnaitis ir Alina Čepurnienė

Kėdainiuose, vykusiame XXXX Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionate, Marijampolės sporto klubo ,,Tauras” komanda (20 sportininkų) iškovojo 6 pirmąsias vietas ,bei vieną absoliučios nugalėtojos titulą ir komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą (231 tašk.) antri Šiaulių ,,Fortūna” (78 tašk.), treti Jurbarko ,,Progresas” (62 tašk.) sportininkai. Varžybose dalyvavo daugiau nei 70 atletų iš 23 šalies klubų.

Tarp marijampoliečių pirmąsias vietas iškovojo Edvinas Tuinyla (vyrų ,,physique” iki 179 cm), Julita Ciunytė (Kūno Fitnesas), kuri vėliau tapo ir absoliučia savo kategorijos nugalėtoja, Marius Šileika (Klasikinis kultūrizmas), Alina Čepurnienė (moterų Figūra), Tomas Tamelis ( Naujokų kultūrizmas ), Marius Šileika ir Alina Čepurnienė (Mišrios poros), antrąsias vietas Vytas Jusas (,,physique – 179 cm), Julija Jusienė (Wellnes), Andrius Talačka ir Julita Ciunytė (Poros), Martyna Binderytė (kūno fitnesas +35). Trečiąsias Laurynas Čižinauskas (kultūrizmas -85 kg), Inga Bakučionienė (Wellness), Martyna Binderytė (Figūra). Ketvirtąsias: Živilė Timachovich (kūno fitnesas), Irma Sprainaitytė (Wellness), Evelina Tutinaitė (Figūra), Andrius Talačka (kultūrizmas +90 kg). Penktąsias: Roman Kononov (Figūra), Tomas Tamelis (kultūrizmas +90 kg), tarp finalininkų nepateko Augustė Andrijauskaitė. (Bikinis) Laurynas Čižinauskas (Naujokai), Žanas Stankevičius (klasikinis kultūrizmas), Viktoras Blažys (klasikinis).