Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir veteranų kultūrizmo, fitneso, bikinio pirmenybės Šilutėje, 2015 m.

Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir veteranų kultūrizmo, fitneso, bikinio pirmenybės Šilutėje.

Šilutėje vykusiame  Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir veteranų kultūrizmo,  fitneso, bikinio pirmenybėse Marijampolės klubas „Tauras” komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Varžybose dalyvavo 18 šalies klubų. Rytinėje varžybų dalyje vyko jaunimo ir senjorų pirmenybės, kuriose ,,Tauro” sportininkai pelnė keturias pirmąsias vietas. Merginų kūno fitneso kategorijų nugalėtojomis tapo marijampolietės Kamilė Naumavičiūtė (iki 16 m.) ir Emilija Minkevičiūtė (iki 18 m.), antrąsias vietas iškovojo Jovita Kaminskaitė (iki 16m), Indrė Balevičiūtė (iki 23m), trečiąją Gintarė Burdulytė (iki 23m), šeštąją Oksana Mieliauskaitė.

Vaikinų kultūrizmo kategorijose antrąsias vietas iškovojo Karolis Treigys (iki 16m) ir Dainius Matulionis (klasikinis kultūrizmas iki 23m), trečiąsias  Tadas Bridžius  ( iki 16 m.) ir Edgaras Gladas (iki 23m), ketvirtąją Mantas Varnelis, penktąją Mantas Grubis (abu klasikinis kultūrizmas iki 23m). Kategorijoje iki 18 m startavę Mantas Urmanavičius, Gytis Varnelis, Julius Vosylius į finalinį  šešetą nepateko.

Merginų ,,Bikini- fitness” kategorijos nugalėtoja tapo  Hristeta Baranauskaitė, Dorota Tomaševska penkta, Greta Levanauskaitė aštunta. Moterų kūno fitneso kategorijoje (per 35 m)  Vilma Kontrauskienė trečia, o tarp kultūristų ( per 40 m) nugalėtoju tapo Juozas Šimelevičius. Tarp 23 trenerių pirmas Rinaldas Česnaitis, devinta Greta Malinauskienė.

Vakarinėje dalyje vyko X Baltijos šalių mačas, kurį užtikrintai laimėjo Lietuvos komanda, nugalėjusi Estijos ir Latvijos atstovus. Prie šios  pergalės svariai prisidėjo varžybose gerai pasirodę Lietuvos rinktinei atstovavę Marijampolės klubo ,,Tauras” sportininkai.
Vyrų ,,Figūra” kategorijos nugalėtoju tapo Renatas Suleimanovas, antras Liudas Vaisieta. Moterų Bikini – Fitness kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Marina Rockina. Vyrų klasikinio kultūrizmo absoliučioje kategorijoje antras Marius Arlauskas o tarp kultūristų ketvirtas Juozas Šimelevičius. Absoliučioje Jaunimo kultūrizmo kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Edgaras Gladas.