Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos (IFBB) ,,Proteinas.lt” taurės varžybos Tauragėje, 2013 m.

Tauragėje 23-ią kartą vyko Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos (IFBB) ,,Proteinas.lt” taurės varžybos, kuriose rungtyniavo daugiau nei 80 atletų iš 23 klubų.
Puikiai varžybose pasirodė ir marijampoliečiai klubo ,,Tauras” sportininkai.
Jaunučių iki 16 metų kategorijoje, tarp merginų (kūno fitnesas) nugalėtoja tapo Emilija Minkevičiūtė, 2-ąją vietą iškovojo Miglė Medelytė, 3-ąją Rugilė Naujalytė.
Tarp vaikinų (kultūrizmas) nugalėtoju tapo Julius Vosylius, 5-ąją vietą iškovojo Tadas Bridžius.
Jaunių iki 18 metų merginų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja tapo Gintarė Burdulytė.
Jaunimo iki 23 metų bikini kategorijos nugalėtoja tapo Brigita Večerskaitė, 3-ąją vietą iškovojo Arnolda Urbonaitė, o dalyvavusi kūno fitneso kategorijoje Aurelija Karaliūtė tenkinosi 5-ąja vieta.
Moterų kūno fitneso naujokių kategorijoje priešininkių nesulaukusios marijampolietės varžėsi tarpusavyje, tad nugalėtoja tapo Jūratė Vitkauskaitė, 2-ąja pripažinta Neringa Judickienė, 3-ąja Vilma Kontrauskienė, 4-ąja Gintarė Mickevičiūtė.
Vyrų veteranų kategorijoje virš 40 metų 4-ąją vietą iškovojo Aleksejus Riazancevas.
Klasikinio kultūrizmo kategorijoje 2-ąja vieta tenkinosi Marius Arlauskas, o tarp kultūristų 6-ąja Gintaras Leonas.
Moterų bikinio kategorijoje iki 166 cm visas tris pirmąsias vietas iškovojo marijampolietės, Laura Klimavičienė 1-ąją, Greta Lebedeva 2-ąją, Dainora Rastapkevičienė 3-ąją, Inga Neverauskaitė 8-ąją, Odeta Šerkšnaitė 11-ąją. Kategorijoje virš 166 cm Indrė Dobrovolskytė 8-ta.
Kūno fitneso absoliučioje kategorijoje Jūratė Vitkauskaitė iškovojo 3-ąją, o Anna Bochan-Latvaitienė 7-ąją.
Tarp klubų pirmi ,,Tauras” (344 taškai), antri ,,Progresas Jurbarkas (175 taškai), treti Jėga ir grožis Klaipėda (113 taškų).