Tarptautinės kultūrizmo ir fitneso varžybos „Grand Prix Oslas – 2014” Norvegijoje, 2014 m.

Norvegijos sostinėje Osle vyko tarptautinės kultūrizmo ir fitneso varžybos ,,Grand Prix Oslas-2014″, kuriose startavo daugiau kaip du šimtai sportininkų iš 7 valstybių.

Puikiai pasirodė Lietuvai atstovavę devyni Marijampolės klubo ,,Tauras” (vyriausiasis treneris Rinaldas Česnaitis) atletai, visi patekę į finalinius šešetukus ir grįžę su taurėmis, bei piniginiais prizais.

Absoliučiais šių tradicinių varžybų nugalėtojais tapo Tomas Bendoraitis vyrų kultūrizmas ir Darius Minkevičius klasikinis kultūrizmas.

Nugalėtojomis savo kategorijose tapo Elena Stasiukynienė (kultūrizmas), kuri dar gavo specialų prizą už gražiausios laisvosios programos atlikimą.
Kūno fitneso kategorijos virš 168 cm nugalėtoja tapo Sonata Ilijonskienė, trečia toje pačioje kategorijoje tik iki 163 cm tapo Vilma Šalaševičiūtė, šešta Deimantė Slivinskaitė iki 168 cm.

Bikini kategorijoje iki 163 cm ketvirtą vietą, gausiausioje (25 dalyvės) iškovojo Laura Klimavičienė.

Tarp vyrų kultūristų kurie varžėsi kategorijoje iki 90 kg trečias liko Mindaugas Giedris, o tarp vyrų ,,Fizik” kategorijos dalyvių startavęs Tomas Navakauskas į finalą nepateko.