Tarptautinės kultūrizmo ir fitneso varžybos „Grand Prix Oslas – 2018“ Norvegijoje

Norvegijos sostinėje Osle, vyko tarptautinės kultūrizmo ir fitneso varžybos „Grand Prix Oslas-2018″, kuriose startavo virš 300 sportininkų iš 6 šalių.
Puikiai pasirodė Lietuvai atstovavę Marijampolės klubo „Tauras” atletai, iškovodami net devynias pirmąsias vietas ir tris absoliučius varžybų nugalėtojų titulus.

Vyrų kultūrizmo kategorijos iki 80 kg nugalėtoju tapo Arūnas Vaikšnoras, kuris pirmavo ir kategorijoje (veteranų) virš 40 metų. Kategorijos virš 80 kg nugalėtoju tapo Tomas Bendoraitis, kuris tapo ir absoliučiu nugalėtoju tarp kultūristų.
Klasikinio kultūrizmo kategorijoje iki 180 cm pirmavo Deividas Gūžys, kaip ir Indrė Balevičiūtė startavusi moterų kūno fitneso kategorijoje virš 168 cm, kuri dar ir tapo absoliučia šios kategorijos nugalėtoja.

Vyrų Figūra kategorijos nugalėtoju iki 173 cm tapo Regimantas Sinkevičius, kuris taip pat tapo absoliučiu nugalėtoju, bei iškovojo Elite Pro kortą, kuri suteikia galimybę rungtyniauti su geriausiais šios kategorijos sportininkais iš viso pasaulio.
Moterų Wellness kategorijoje startavusi Monika Rudytė iškovojo penktąją vietą o Bikini kategorijoje startavusi Jelena Gavrilova septintąją vietą.

Šiuos minėtus sportininkus treniruoja klubo vyr treneris Rinaldas Česnaitis.