Tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Grand prix Pepa 2015″ Opavoje, 2015 m.

Tarptautinis turnyras "Grand Prix Pepa 2015"

Tarptautinis turnyras „Grand Prix Pepa 2015”

Opavoje (Čekija) 37 kartą vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Grand prix Pepa 2015″. Čia varžėsi apie 140 atletų iš aštuonių valstybių (Čekija, Austrija, Estija, Belgija, Slovakija, Lenkija, Kroatija, Lietuva).

Lietuvos delegacijoje buvo ir šeši Marijampolės klubo ,,Tauras” sportininkai, kurie iškovojo tris pirmąsias, vieną antrąją, ir vieną trečiąją vietas.
Nugalėtojais tapo Alina Čepurnienė (moterų „physique”), Renatas Suleimanovas (vyrų „physique), Laima Petrukonytė (Fitness-Bikini), antrąją vietą iškovojo Liudas Vaisieta (vyrų „physique), trečiąją Marina Rockina ( Fitness-Bikini).

Klasikinio kultūrizmo kategorijoje startavęs Deimantas Sladkevičius, tarp finalininkų nepateko.
Ketvirtąjį kartą šiose varžybose dalyvavo stipriausias mūsų miesto galiūnas Saulius Brusokas, kuris galiūno varžybose, iškovojo antrąją vietą.

You may also like...