Tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Grand prix Pepa 2018″, Opavoje

Opavoje (Čekija) 39 kartą vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Grand prix Pepa 2017″. Čia varžėsi apie 222 atletai iš dvylikos valstybių.
Lietuvos delegacijoje buvo ir keturi Marijampolės klubo „Tauras” sportininkai, kurie iškovojo vieną pirmąją, dvi antrąsias vietas, vieną šeštąją.
Auksą iš marijampoliečių laimėjo Tomas Kairys startavęs absoliučioje Jaunimo kultūrizmo kategorijoje, kuris vyrų klasikinio kultūrizmo absoliučioje kategorijoje iškovojo sidabrą, kaip ir Edgaras Gladas startavęs vyrų kultūrizmo kategorijoje iki 80 kg.
Daiva Varnelienė (kūno Fitnesas), startavusi absoliučioje kategorijoje, iškopė į super finalą, kur tarp 19 sportininkių iškovojo šeštąją vietą. Vyrų kultūrizmo kategorijoje iki 90 kg startavęs Vitoldas Jankauskas tarp finalininkų nepateko.
Šiuos sportininkus treniruoja Rinaldas Česnaitis.

Tomas Kairys (Kūltūrizmas pirmos ir antros vietos laimėtojas)