XXI Lietuvos kultūrizmo ir fitneso atviros taurės varžybos Raseiniuose, 2011 m.

Raseiniuose vykusiose XXI Lietuvos kultūrizmo ir fitneso atvirose taurės varžybose pirmąją komandinę vietą tarp 16 Lietuvos klubų iškovojo Marijampolės „Tauras” klubo sportininkai. Likusias dvi prizines vietas pasidalino Jonavos ir Jurbarko „Progreso” klubai. Iš „Tauro” sportininkų mergaičių iki 16 metų kūno fitneso kategorijoje 2-ąją vietą iškovojo Agnė Raulinaitytė, 3-ąją Gintarė Burdulytė, 5-ąją Eglė Juškauskaitė. Merginų iki 18 metų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja tapo Laura Lingytė,o vaikinų kultūrizmo kategorijos iki 21 metų nugalėtoju pripažintas Jaunimo europos čempionas Rytis Janulevičius. Vyrų klasikinio kultūrizmo absoliučios kategorijos nugalėtoju pripažintas daugkartinis taurės varžybų nugalėtojas Darius Minkevičius. Moterų kūno fitneso „Naujokių” kategorijos nugalėtoja tapo Agnė Tamkvaitytė. „Bikini” kategorijoje 4-ąją vietą iškovojo Evelina Dranseikaitė,6-ąją vietą Aušra Zacharašaitė,10-ąją Aistė Samajauskaitė. Vyrų kultūrizmo absoliučioje kategorijoje 4-ąją vietą iškovojo Aleksejus Riazancevas.