XXII kultūrizmo ir fitneso pirmenybės Vilniuje, 2019 m.

Vilniuje, vykusiose atvirose XXII kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse varžėsi 23 klubų sportininkai.

Pirmąją komandinę vietą iškovojo Marijampolės klubo ,,Tauras” sportininkai, kurie iškovojo net 8- pirmąsias vietas.Tarp trenerių geriausiu pripažintas Rinaldas Česnaitis.

Pirmąsias vietas iškovojo Laima Pletinskaja (Kūno fitnesas), Simonas Pužas (Figūra), kurie vėliau buvo pripažinti ir absoliučiais savo  kategorijų nugalėtojais, Asta Kaukaitė ( Bikinis), Paulius Dubinskas (naujokų kultūrizmas), Lina Zdanytė (naujokių kūno fitnesas) , Vilius Petrik (jaunimo  kultūrizmas iki 23 m) , Kristina Chilčenkaitė  (jaunimo kūno fitnesas iki 23 m), Laura Stalinkevičiųtė (jaunimo Bikinis iki 23 m) .

Antrąsias vietas iškovojo Inga Palaikienė (Naujokių kūno fitnesas), Augustė Grainytė ( Bikinis) ir Indrė Bagdonė  (kūno fitnesas), trečiąsias Rimgaudas Čyvas (jaunimo Figūra iki 23 m), Milda Brūverė ( Wellness) , ketvirtąją, Andrius Talačka ( kultūrimas ), penktąsias Aurelija Laurinavičienė (kūno fitnesas), Edgaras Baltonis (klasikinis kultūrizmas), šeštąją Vitoldas Jankauskas (kultūrizmas), septintąją Marius Jakubonis (kultūrizmas).
Nuotraukose: varžybų nugalėtojai Asta Kaukaitė, Simonas Pužas, Laima Pletinskaja.