XXXIX atviros Šiaulių miesto bei XIX atviros Vilniaus kultūrizmo ir fitneso pirmenybės

siauliai-vilnius-2016-3Šiaulių miesto atvirose XXXIX kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse, bei tradicinėse „Saulės taurė -2016″ varžybose,kuriose varžėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, klubo „Tauras” sportininkai tarp 24 klubų užėmė antrąją vietą.
Tarp marijampoliečių pirmąsias vietas iškovojo Linas Petraitis („Fizik” kategorija), Daiva Žuvaitienė (Kūno Fitnesas) ir Edgaras Gladas (jaunimo iki 23 m kultūrizmas). Trečiąją vietą vyrų ,,Fizik” kategorijoje iškovojo Liudas Vaisieta. Ketvirtas Mantas Grubis (Jaunimo kultūrizmas). Penktas Juozas Šimilevičius ( kultūrizmas)
Dar varžybose dalyvavę Laima Petrukonytė (Bikinis), Aleksiejus Riazancevas (Kultūrizmas), Vytas Jiusas („Fizik”) į finalinius penketukus nepateko.

Vilniuje vykusiose atvirose XIX kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse varžėsi 23 klubų sportininkai.
Pirmąją komandinę vietą iškovojo Marijampolės klubo „Tauras” sportininkai. Tarp trenerių geriausiu pripažintas Rinaldas Česnaitis.
Pirmąsias vietas iškovojo Daiva Žuvaitienė (Kūno fitnesas), kuri vėliau buvo pripažinta ir absoliučia moterų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja, Linas Petraitis („Fizik), Edgaras Gladas (jaunimo kultūrizmas iki 23 m), Edvinas Pupkis (jaunių kultūrizmas iki 18 m), Mantas Grubis (jaunimo klasikinis kultūrizmas iki 23 m). Antrąsias vietas iškovojo Juozas Šimilevičius (kultūrizmas iki 90 kg), Laima Petrukonytė (Bikinis iki 166 cm), trečiąsias Aleksiejus Riazancevas ( kultūrizmas), Indrė Balevičiūtė (jaunimo kūno fitnesas), Haroldas Buckūnas (jaunių kultūrizmas iki 18 m) ir Liudas Vaisieta („Fizik”), ketvirtąsias Jūratė Vitkauskaitė, Irma Sprainaitytė (bikini-fitnes), šeštąją Vytas Jusas („Fizik”). Dar startavusi Jurgita Miškelevičiūtė (Bikinis), tarp šešių stipriausių nepapuolė.

Nuotraukoje: Šiaulių ir Vilniaus varžybų nugalėtojai (iš kairės) E.Gladas, D.Žuvaitienė, L.Petraitis