Atvirosios miesto kultūrizmo ir fitneso taurės varžybos Vilniuje, 2014 m.

Vilniuje, atvirosiose miesto kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose dalyvavo 80 sportininkų iš visos Lietuvos ir svečias iš Estijos.
Klubų įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Marijampolės klubas ,,Tauras”, tarp trenerių – Rinaldas Česnaitis.

Pirmąsias vietas tarp marijampoliečių iškovojo Laura Klimavičienė (bikinis iki 165 cm), Daiva Varnelienė (kūno fitnesas), kurios tapo ir šių varžybų savo kategorijų absoliučiomis nugalėtojomis, bei Tomas Dubauskas (klasikinis kultūrizmas) ir Regimantas Sinkevičius (sportiškas kūnas).

Antrąją vietą iškovojo Marius Arlauskas (klasikinis kultūrizmas), trečiąsias  Vilma Kontrauskienė (kūno fitnesas), Vytautas Janulevičius (kultūrizmas), Gintarė Burdulytė (jaunimo kūno fitnesas).

Ketvirtąsias Alberta Saukaitytė (jaunimo kūno fitnesas) ir Christeta Baranauskaitė (bikinis iki 165 cm), penktąją Oksana Mieliauskaitė (jaunimo kūno fitnesas).