„Valio Taurė” – 2017 Raudondvaryje ir XX kultūrizmo ir fitneso pirmenybės Vilniuje, 2017 m.

Raudondvarį vyko antrosios „Valio Taurė” – 2017 kultūrizmo ir fitneso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų miesto sporto klubo ,,Tauras” sportininkai.
Tarp marijampoliečių pirmąsias vietas iškovojo Daiva Varnelienė (Kūno Fitnesas) ir Vitoldas Jankauskas (naujokų kultūrizmas). Trečiąją vietą vyrų absoliučioje kultūrizmo kategorijoje iškovojo Mindaugas Giedris, ketvirtąją Juozas Šimilevičius. Penkta kūno fitneso kategorijoje liko Evelina Žiogienė, šešta Jurgita Juškevičiūtė. Tarp bikini sportininkių geriausiai pasirodė Jekaterina Paplavska iškovojus penktąją vietą.
Dar varžybose dalyvavę Augustė Grainytė (Bikinis), Vytautas Janulevičius ir Marius Jakubonis (Kultūrizmas), bei Vytas Jusas (,,Fizik”) į finalinius šešetus nepateko.

Vilniuje vykusiose atvirose XX kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse varžėsi 23 klubų sportininkai.

Pirmąją komandinę vietą iškovojo Marijampolės klubo ,,Tauras” sportininkai.Tarp trenerių geriausiu pripažintas Rinaldas Česnaitis.

Pirmąsias vietas iškovojo Daiva Varnelienė (Kūno fitnesas), kuri vėliau buvo pripažinta ir absoliučia moterų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja, Tomas Bendoraitis (Kultūrizmas -90 kg), kuris taip pat tapo absoliučiu nugalėtoju tarp vyrų, Vitoldas Jankauskas (naujokų kultūrizmas), Viktoras Adačkus (jaunimo klasikinis kultūrizmas iki 23 m) ir Indrė Balavičiūtė (jaunimo kūno fitnesas iki 23 m). Antrąsias vietas iškovojo Marta Petrušytė (Naujokių kūno fitnesas), Augustė Grainytė ( Jaunimo bikinis) ir Vytautas Janulevičius (klasikinis kultūrizmas),  trečiąsias Kristina Chilčenkaitė (jaunimo kūno fitnesas), Jekaterina Paplavska ( Bikinis) ir Vytas Jusas (,,Fizik”),  ketvirtąsias, Haroldas Buckūnas (jaunių kultūrimas iki 18 m), ir Edvinas Pupkis (jaunių klasikinis kultūrizmas), Marius Jakubonis (kultūrizmas +90 kg), penktąją Jurgita Juškevičiūtė (kūno fitnesas), šeštąją Jelena Gavrilova (bikinis), Aurelija Laurinavičienė ( Bikinis.) Į šešetukus nepateko Augustinas Rudvalis, Kostas Apanavičius, Valentinas Baladinskas, Mantvydas Marozas, Irma Sprainaitytė, Marius Patalavičius, bei Andrius Talačka.

You may also like...