,,Grand prix Pepa 2019″ kultūrizmo ir fitneso turnyras Čekijoje, 2019 m.

Opavoje (Čekija) 41 kartą vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras ,,Grand prix Pepa 2019„. Čia varžėsi virš 200 atletų iš dešimties valstybių.

Lietuvos gausioje (23 sportininkai) delegacijoje pagrindą sudarė vienuolika Marijampolės klubo ,,Tauras” sportininkų, kurie iškovojo dvi  pirmąsias, vieną antrąją, dvi trečiąsias, dvi penktąsias, vieną šeštąją.

Auksą iš marijampoliečių laimėjo Tomas Kairys startavęs absoliučioje klasikinio kultūrizmo kategorijoje, bei Ramūnas Rimidys, dalyvavęs klasikinės figūros absoliučioje kategorijoje.

Sidabrą, iškovojo Milda Brūverė (Wellness) kategorija.
Bronzos medaliais pasipuošė Laima Pletinskaja (kūno fitnesas), bei Mindaugas Giedris (kultūrizmas +40 m.)
Penktąsias vietas pelnė Vilius Petrik (jaunimo kultūrizmas), Edvinas Maksimovas (klasikinis kultūrizmas), šeštąją iškovojo Tomas Dubauskas (kultūrizmas +90 kg).
Vytas Jusas (Figūra), Valentas Bauža (klasikinė figūra), Deividas Jonikaitis (Figūra) tarp finalininkų nepateko.
Šiuos sportininkus treniruoja Rinaldas Česnaitis.
Nuotraukoje: Tomas Kairys, Ramūnas Rimidys bei treneris Rinaldas Česnaitis.