IFBB Diamond Cup 2019 Varšuvoje, 2019 m.

Varšuvoje, vyko prestižinės mėgėjų varžybos „IFBB Diamond Cup 2019„, kuriose dalyvavo 197 sportininkai iš 17 valstybių. Jų lygį parodo, kad absoliutūs kategorijų  nugalėtojai  gauna Pro (profesionalaus sportininko) kortą, kuri suteikia teisę dalyvauti profesionalų varžybose. Šiais metais Lietuvą atstovavo šeši sportininkai iš kurių du Marijampolės klubo ,,Tauras” atstovai. Geriausiai iš marijampoliečių sekėsi Tomui Kairiui, kuris iškovojo pirmąją vietą vyrų klasikinio kultūrizmo  kategorijoje iki 180 cm ir tapo  šių varžybų absoliučiu nugalėtoju, kartu laimėdamas ir  Pro kortą. Antrąją vietą iškovojo Vytas Jusas, kuris dalyvavo vyrų  Figūra kategorijoje iki 173 cm.  Jau šį savaitgalį klubo „Tauras” sportininkai dalyvaus prestižinėse Arnold Classic – 2019 , varžybose Barselonoje.

Nuotraukoje absoliutus varžybų nugalėtojas Tomas Kairys,  treneris R.Česnaitis ir varžybų prizininkas Vytas Jusas.