IFBB federacijos Europos jaunimo ir senjorų bei moterų čempionatai, 2013 m.

Gegužės 1-6 dienomis Ispanijos mieste Santa Susanna vyko IFBB federacijos Europos jaunimo ir senjorų, taip pat ir moterų kultūrizmo ir fitneso čempionatai. Varžybose dalyvavo virš 30 šalių (400 atletų).

Lietuvos rinktinės pagrindą sudarė keturi Marijampolės klubo ,,Tauras” sportininkai.

Puikiai jaunimo (iki 23 m) čempionate pasirodė Dainius Matulionis, kuris dalyvavo klasikinio kultūrizmo absoliučioje kategorijoje ir iškovojo 2-ąją vietą.

Moterų kūno fitneso kategorijoje iki 163 cm startavusi Vilma Šalaševičiūtė papuolė į finalą ir tarp 18 sportininkių iškovojo aukštą 4 -ąją vietą. Kategorijoje virš 168 cm startavusi Sonata Ilijonskienė iškovojo 9 -ąją vietą.

Moterų „Bikini” kategorijoje Greta Lebedeva tarp 23 sportininkių iškovojo 11 -ąją vietą.