IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos „Galintos taurė-2016″ Raudondvaryje, 2016 m.

„Galintos taurė-2016" Raudondvaryje

„Galintos taurė-2016″ Raudondvaryje

Kauno raj. Raudondvaryje pirmą kartą buvo surengtos IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos ,,Galintos taurė-2016″, kuriose dalyvavo apie 60 sportininkų iš Lietuvos, Estijos , Latvijos.
Sėkmingai pasirodė ir mūsų miesto kultūrizmo klubo „Tauras” sportininkai, kurie tapo nugalėtojais bei prizininkais.
Pirmąją vietą vyrų absoliučioje Figūra kategorijoje iškovojo Linas Petraitis, trečiąsias vietas laimėjo Gintarė Omilijonaitė (kūno fitnesas), bei Jakaterina Poplavska (Bikinis), ketvirtą Mindaugas Giedris (kultūrizmas) ir Rimgaudas Čyvas (Figūra). Bikini kategorijoje dalyvavusi Gabrielė Morkutė tarp finalinio šešeto nepateko.

You may also like...