XXV Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybos Kaune, 2015 m.

Kaune, vyko atviros, jubiliejinės XXV Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybos, skirtos Lietuvos kultūrizmui – 50 metų sukakčiai paminėti. Varžybose pirmąją komandinę vietą iškovojo Marijampolės klubo ,,Tauras” komanda (155 taškai), aplenkusi antroje vietoje likusią Jurbarko „Progreso”(111 taškų) ir trečioje Šiaulių „Gylio” (72 taškai) komandas.

Iš „Tauro” sportininkų mergaičių iki 16 m. kūno fitneso kategorijoje 1-ąją vietą iškovojo Kamilė Vainaitė, 2-ąją Kamilė Naumavičiūtė, tarp 16 metų vaikinų, kultūrizmo kategorijos nugalėtoju pripažintas Tadas Bridžius.
Mergaičių iki 18 metų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja tapo Monika Tutlytė, 3-ąją vietą iškovojo Diana Kvederavičiūtė.
Merginų iki 23 metų bikini kategorijoje 3-ąją vietą iškovojo Dorota Tomaševska. Vaikinų „physique” (Figūra) kategorijoje Juozas Riškevičius 8-tas, Linas Petraitis 11-tas.

Moterų kūno fitneso kategorijoje 3-ąją vietą iškovojo Gintarė Omilijonaitė, 4-ąją Daiva Žuvaitienė, o šios rungties naujokių kategorijoje 4-ąją Karolona Dobrovolskienė, 5 -ąją Roberta Danisevičiūtė, 6-ąją Solveiga Grybaitė.
Vyrų kultūrizmo absoliučioje kategorijoje 3-ąją vietą iškovojo Tomas Bendoraitis. Tarp moterų „Bikini” kategorijoje iki 166 cm 2-ąją vietą iškovojo Laima Petrukonytė, 3 -ąją Barbara Kulakovskaja, kategorijoje per 166 cm Marina Rockina 5-ta, Neringa Aukštuolytė 8-ta.
Vyrų „Physique” (Figura) kategorijos nugalėtoju pripažintas Renatas Suleimanovas, 2-ąją vietą iškovojo Regimantas Sinkevičius, 4-ąją Liudas Vaisieta.
Tarp 32 trenerių antruoju pripažintas Rinaldas Česnaitis, aštuntąją Greta Malinauskienė.